Nejlépe je dětem na „Sobeňáku“!


Nevíte, jaké dětské tábory 2021 tabory.info pro vaše děti zvolit? Pak pro vás máme skvělý tip. Pošlete je na „Sobeňák“! Táborový areál v srdci Brd žije tradicí letních dětských táborů už od roku 1968. Ale neobávejte se, že vaše děti budou spát ve stanech s celtou a vařit si budou samy na ohníčku! Areál prošel nedávno celkovou rekonstrukcí a děti budou bydlet ve zděných budovách a ty starší v renovovaných dřevěných chatkách, což milují. Někdy by s nimi měnily i ty mladší děti, ale mazáci si je nenechají vzít. Areál je umístěný na prostorné zelené louce obklopené vzrostlými nádhernými stromy, poblíž se nachází velký rybník.

 živý les

Příroda je tu obzvláště nádherná a děti, zvyklé většinou na panelákový život, si zde budou připadat jako v ráji. K dispozici je i bazén s čistou vodou pro děti, který nebývá v létě nikdy vypuštěný, natož opuštěný! Vaše děti budou celé dny v přírodě, nadýchají se čerstvého vzduchu do zásoby, provětrají plíce smíchem a procházkami po okolí se svými vedoucími a hlavně – užijí si společně spoustu zábavy a radosti. A proto se jezdí na letní tábory. Aby se děti nenudily, naučily se nové dovednosti, které v dalším životě jako když najdou a aby si léto do sytosti a maximálně užili.

čistý rybník-

Dohlížet na ně budou zkušení vedoucí, kteří mají s prací s dětmi mnohaleté zkušenosti a připravili pro děti zajímavé turnusy. Však už podle názvu můžete tušit, že se táborníci určitě nudit nebudou. Dvanáctidenní turnusy se představí dětem jako:

  • Tajemný případ
  • Harry Potter
  • Adams Family
  • Pevnost Boyard

Krom tematického zaměření každého cyklu se děti vyřádí při sportovních aktivitách a zahrají si v celotáborové hře se silným příběhem. Čeká je spousta zážitků, diskotéka, stolní tenis, koupání v bazénu, večerní zájmové kroužky jako je hra na hudební nástroje, výtvarka, angličtina nebo oblíbené společenské hry. Pro vaše děti jen to nejlepší!